Göktürk Final Okulları Güncel Haberler

Haberler

Göktürk Final Okulları’nda Mezuniyet Coşkusu Sahip olduğumuz tüm güzelliklerin en kıymetlisi olan öğrencilerimizle başarı dolu bir yılı tamamlamanın gururunu yaşıyoruz. Emeği geçen öğretmenlerimize ayrıca teşekkür ederiz. Gecede konuşma yapan Göktürk Final Okulları Kurucu Müdürü İbrahim Yıldız ” 2021-2022 eğitim öğretim yılını büyük bir aile olarak, sağlıklı ve başarılı bir şekilde tamamlamanın mutluluğu içeresinde olduk. Bu süreç içerisinde öğrencileri yarına hazırlarken hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan idarecilerim ve öğretmenlerimin birlik ve beraberlik ruhu...
Haberin Devamı
Göktürk Final Okulları 5. Geleneksel Okul Pikniği Göktürk Final Okulları Geleneksel Okul Pikniği Etkinliği yapıldı. Pandemi sebebiyle iki yıldır gerçekleştirilemeyen etkinliğimizde, öğrencilerimiz eğlenceli, keyifli güzel vakit geçirdi.
Haberin Devamı
Öğrencilere akran zorbalığı eğitimi Göktürk Final Okullarında öğrenim gören öğrencilere “Akran zorbalığı” konusunda seminer verildi. Seminerde söz konusu konularla ilgili sinevizyon sunumu yaptı. Akran zorbalığı, akran zorbalığının nedenleri, faktörleri, sonuçları konularında öğrencileri bilgilendirirken, psikolog olmak ve psikoloji mesleği konularında da öğrencilerden gelen soruları cevapladı. Seminerde öğrencilerin ilgisi dikkatlerden kaçmadı.
Haberin Devamı
Ünlü Balmumu Heykel Müzesi Gezisi – Madame Tussauds Grand Pera Göktürk Final Okulları öğrencilerimizle birlikte tarihi ve kültürel kahramanlar ile geçmişten bugüne bir yolculuk yaptık. Eğitici ve bir o kadar eğlenceli bir etkinlik gerçekleştirdik.250 yıl önce ilk olarak Londra’da açıldığı günden beri milyonlarca insan tarafından ziyaret edilmiş olan ve bugün hala popülerliğini koruyan dünyanın en ünlü Balmumu Heykel Müzesi markası Madame Tussauds’ı değerli öğrencilerimiz ile ziyaret ettik.
Haberin Devamı
Kitap, ruhun gıdası, en iyi arkadaş, akıl veren bir dosttur… Okulumuzda Kitap Okuma Saati Uygulaması
Haberin Devamı
Göktürk Final Anadolu Lisesi öğrencisi Sude Bay Kadınlar Gross ta toplamda 232 (+16) gross skorla birinci sırada yer alarak Göktürk’ün gururu oldu.
Haberin Devamı
Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürü Alper Asım Özer, İstanbul’da düzenlenen Hentbol turnuvasında derece yapan öğrencilerimize hediyelerini takdim etti. İstanbul genelinde düzenlenen turnuvada derece yaparak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazanan Hentbol Takımı öğrencilerimiz Eyüpsultan İlçe Milli Eğitim Müdürü Alper Asım Özer ile bir araya geldi. Alper Asım Özer yaptığı konuşmasında ” Öğrencilerimizi tebrik ediyor, Türkiye Şampiyonası için başarılar diliyoruz.” dedi.
Haberin Devamı
Sağlıklı, mutlu, başarılarla dolu bir yıl diliyoruz. 2022’de her şey gönlünüzce olsun…
Haberin Devamı
1 2 3 15